Maszyny do lodów - Importer - Exporter od 2006 roku

Automaty do lodów

Automaty do lodów

Automaty do lodów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo automaty do lodów twardych, do lodów włoskich, świderków oraz maszyny do lodów jogurtowych.

Wyposażenie do lodziarni lub kawiarni

Oferowane przez nas automaty do lodów są wykorzystywane w wielu lodziarniach i kawiarniach w kraju i zagranicą. Mamy stałych klientów, którzy wracają po drugą i kolejną maszynę do nowych punktów gastronomicznych. Urządzenia świetnie sprawdzają się w lodziarniach, ponieważ są niezawodne i mogą przygotować w optymalnym czasie duże ilości lodowej masy. Maszyny do lodów włoskich nie są jedynymi urządzeniami, które posiadamy w ofercie. Jesteśmy w stanie wyposażyć Państwa gastronomię również w granitory, maszyny do shake’ów i bitej śmietany, wyciskarki do pomarańczy i urządzenie do zakręconego ziemniaka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Automaty do lodów włoskich i amerykańskich

W ofercie posiadamy automaty do lodów włoskich i amerykańskich – są to bardzo popularne desery, zwłaszcza podczas upalnego lata. Sprzedawane przez nas automaty mają możliwość przygotowania dwóch smaków oraz mixa masy lodowej. Sama struktura lodów jest delikatna i lekka dzięki napowietrzaniu masy. Lody podaje się najczęściej w wafelkach, ale w ofercie pojawiają się również lody w kubeczkach. Masę lodową można również serwować w pucharkach z owocami i polewami w formie pysznego deseru. Forma podania lodów jest dowolna i zależy od upodobań klientów oraz sprzedawcy. Lody amerykańskie charakteryzują się zbitą konsystencją i innym, o wiele bardziej zakręconym kształtem niż lody włoskie. Bardzo często lody amerykańskie nazywane są przez klientów świderkami. Lody włoskie mają natomiast delikatniejszą i mniej zwartą konsystencję niż amerykańskie. Szybciej się też topią. Zarówno lody włoskie, jak i lody amerykańskie produkowane są za pomocą automatów do lodów, które mamy w ofercie.

Sprzedawca automatów do lodów

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Firma Arpol jest wieloletnim sprzedawcą maszyn do lodów. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników dobierzemy Klientowi odpowiedni automat do lodów. Maszyny mają różne parametry, dlatego jesteśmy w stanie polecić sprzęt, który spełni oczekiwania większych i mniejszych gastronomów. Odpowiednio dobrany automat do lodów, świetnie sprawdza się przy codziennej pracy, jest ekonomiczny i generuje zysk. Oferowane przez nas maszyny świetnie sprawdzają się na niewielkich przestrzeniach i w budkach z lodami. Przyrządzona masa lodowa utrzymywana jest w odpowiedniej temperaturze, dzięki temu lody są kremowe i delikatne. Automaty do lodów są łatwe w obsłudze, wręcz intuicyjne, a ich higienizacja i utrzymanie w czystości nie stanowi problemu. Ponadto oferujemy usługi serwisowe, a w swojej ofercie posiadamy również części zamienne.

Zainteresowany naszymi produktami?

lub zostaw informacje kontaktowe

niebawem skontaktujemy się z Tobą