Maszyny do lodów - Importer - Exporter od 2006 roku

Maszyny do lodów

Maszyny do lodów

Maszyny do lodów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów maszyn do lodów, przede wszystkim: maszyny do lodów twardych, maszyny do lodów włoskich, maszyny do lodów świderki, maszyny do lodów jogurtowych.

Prezentowane poniżej urządzenia do lodów tradycyjnych umożliwiają przygotowanie dwóch smaków lodów oraz mixu. Oferowane przez nas maszyny do lodów mają różne opcje chłodzenia i podawania masy. Ponadto mają różne pojemności zbiorników, a przy tym oczywiście inną wydajność i moc. Pozwala to klientom dobrać maszynę do swoich potrzeb i oczekiwań. W przeciwieństwie do innych sprzedawców, przy zakupie maszyny oferujemy naszym kontrahentom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jednocześnie posiadamy bardzo szeroką ofertę na części zamienne maszyn do lodów. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie są ekonomiczne i pozbawione ryzyka.

Poza maszynami do lodów w ofercie posiadamy również granitory, maszyny do shake'ów, maszyny do bitej śmietany, wyciskarki do cytrusów i urządzenia do zakręconych ziemniaków.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Ich wieloletnie doświadczenie, pozwoli doradzić i pomóc Państwu w wyborze idealnej maszyny do lodów.

Nasza oferta - maszyny do lodów

maszyny do lodów

Maszyna do lodów włoskich

Model 6225

17 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6240

19 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6240A

21 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6350

22 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6240 WP

22 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6350A

23 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6240 AWP

25 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6350 WP

25 000 zł + VAT

maszyny do lodów

Maszyna do lodów włoskich

Model 368

26 000 zł + VAT

Maszyna do lodów - Model włoskie

Maszyna do lodów włoskich

Model 6350 AWP

27 000 zł + VAT

maszyny do lodów

Maszyna do lodów włoskich

Model 368A

27 000 zł + VAT

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!

Zastanawiasz się nad zakupem pierwszego automatu do lodów włoskich lub amerykańskich? A może chcesz wymienić swoją maszynę na nowszy i lepszy model? Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z wielką przyjemnością doradzimy zakup odpowiedniej maszyny do lodów.

Sprzedaż lodów to świetny pomysł na biznes

Mało znamy osób, które nie lubią lodów. Te mrożone desery są bardzo lubiane przez dzieci i dorosłych. Można nawet powiedzieć, że nastała moda na lody ze zdrowym składem i naturalnymi dodatkami. Wiele osób nie wyobraża sobie urlopu lub wypoczynku bez degustowania lokalnych lodów. Coraz częściej sięgamy po lody z automatu, które powstają w zakładach gastronomicznych, gdzie receptura masy opiera się na naturalnych składnikach. Maszyny do lodów spotykane są przy każdej promenadzie i trasie spacerowej w większych miejscowościach turystycznych. Latem ustawiają się tam kolejki klientów, dlatego automaty do lodów włoskich to świetny pomysł na biznes.

Automaty do lodów dla gastronomii i hotelarstwa

Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych maszyn do lodów i automatów do granity, shake’ów czy bitej śmietany. Współpracujemy z wieloma gastronomami i hotelarzami w kraju. Jeśli Twoją profesją, jest również sprzedaż lodów to zapraszamy do współpracy. Obsługujemy również osoby, które dopiero otwierają lokal gastronomiczny. Z miłą chęcią doradzimy przy wyborze najlepszej maszyny do lodów dla Ciebie! W naszym sklepie spośród dużego wyboru produktów, każdy przedsiębiorca znajdzie idealny automat do lodów. Nasze maszyny są użytkowane w małych budkach z lodami, w pawilonach gastronomicznych, w dużych kawiarniach, lodziarniach i hotelach. Wszędzie sprawdzą się bardzo dobrze!

Ekonomiczne i wydajne maszyny do lodów

W ofercie posiadamy profesjonalne maszyny do lodów twardych o ogromnej wydajności. Automaty umożliwiają chłodzenie od 25 do 60 litrów masy lodowej na godzinę. Model maszyny można dostosować do swoich potrzeb, posiadanej przestrzeni w lokalu i możliwości finansowych, tak aby spełnić oczekiwania w stu procentach. Nasze automaty do lodów mają możliwość przygotowania dwóch smaków lodów oraz mixu, który świetnie się sprzedaje. Automaty chłodzą masę powietrzem, ale posiadamy również w ofercie maszyny, które chłodzą naprzemiennie wodą.

Zadowolony właściciel maszyny do lodów

Oferowane przez nas maszyny wykonane są z odpornych materiałów – metalu i twardego tworzywa sztucznego. Są nierdzewne i niepodatne na uszkodzenia. Automaty do lodów i maszyny do innych wyrobów mają różne pojemności, moc, napięcie, wydajność i wymiary. Oznacza to, że każdy klient znajdzie odpowiednie urządzenie do swojego biznesu. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy wracają po kolejne maszyny do lodów. Naszym znakiem rozpoznawczym, jest jakość za rozsądną cenę. Nasi klienci doceniają również oferowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także możliwość zamówienia części zamiennych, które są w przystępnych cenach.

Nie tylko automaty do lodów

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych automatów do lodów. Systematycznie poszerzamy swój asortyment o nowoczesne granitory i maszyny do shake’ów. W ofercie mamy wiele urządzeń, które mogą uatrakcyjnić ofertę gastronomiczną kawiarni i restauracji, takie jak maszyny do bitej śmietany i wyciskarki do cytrusów. Oferowane przez nas urządzenia pozwolą przygotowywać desery lodowe, lody włoskie i amerykańskie świderki, mrożony jogurt, granitę i sorbety, a także mrożoną kawę, świeże soki i koktajle. W ofercie posiadamy również maszyny do zakręconego ziemniaka. To chrupiący przysmak, który doskonale się sprzedaje na imprezach plenerowych.

Zainteresowany naszymi produktami?

lub zostaw informacje kontaktowe

niebawem skontaktujemy się z Tobą